Dzisiaj: Środa 30 września 2020

Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na pierwszy w tym roku spacer z przewodnikiem. Uczestnicy poznają tajemnice Sanktuarium Matki Bożej Piotrkowskiej.
Dwóch piotrkowskich zapaśników wystartuje w mistrzostwach Europy, które w poniedziałek rozpoczęły się w Rzymie. W rywalizacji w stylu klasycznym Polskę reprezentować będzie Mateusz Bernatek, a w stylu wolnym - Magomedmurad Gadżijew.
Kadetki Atletycznego Klubu Sportowego Wiktoria Jaroniek i Dominika Jaroszewska zdobyły brązowe medale, podczas odbywającego się w austriackim Wolfurcie, międzynarodowego turnieju Flatz Austria Open 2020.
Choć ma dopiero piętnaście lat już może się poszczycić sukcesami w zawodach seniorów. Wiktoria Guść, utalentowana pływaczka z Piotrkowa, z Zimowych Mistrzostw Polski przywiozła trzy medale.
Pięć złotych medali wywalczyła Wiktoria Guść w Zimowych Mistrzostwach Polski 15-latków, które w ubiegły weekend (13-15.12) odbyły się w Opolu.
 
Srebro i brąz wywalczyły zapaśniczki Atletycznego Klubu Sportowego podczas mistrzostw Polski młodzików, które w ubiegły weekend odbyły się w Dzierżonowie. Piotrkowski klub zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.
 
Trzy medale wywalczyli zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego podczas mistrzostw Polski młodzików, które odbyły się w Raciborzu. Były to najważniejsze zawody w kraju dla tej grupy wiekowej.
 
Kacper Jonczyk zdobył dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego dzieci w wieku 8–10 lat.
Aż 13 medali zdobyły tancerki z klubu „Jaskółczyn” podczas eliminacji Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym, które odbyły się w Wartkowicach.
W najbliższą niedzielę (03.11) szczypiornistki MKS Piotrcovia na własnym parkiecie zmierzą się z Klubem Piłki Ręcznej Gminy Kobierzyce. Początek meczu w hali RELAX o godz. 17.