Dzisiaj: Środa 30 września 2020

Szlakiem dawnych piotrkowskich parków i zieleńców powiedzie kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę.  
Po raz pierwszy po długiej przerwie Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wycieczkę po naszym mieście. Spacer powiedzie szlakiem starych piotrkowskich kin.
Centrum Informacji Turystycznej informuje, że w ciągu dwóch najbliższych tygodni odwołane zostają dwie imprezy turystyczne.
 
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na zwiedzanie Centrum Renowacji Aut Maserati MBL Classics. Wycieczkę zaplanowano w najbliższą sobotę (7.03).
W najbliższą sobotę (29 lutego) Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jakuba (FARA) w Piotrkowie Trybunalskim.
Uczniowie ze SP nr 13 wzięli udział w 48. Zimowym rajdzie pieszym pt.:” Gorącego Czaju Łyk”. W tym roku trasa wiodła szlakiem piotrkowskich wież.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na zwiedzanie Pałacu Zygmunta Starego. Wycieczkę po komnatach piotrkowskiego Zamku zaplanowano w najbliższą sobotę (22.02) o godz. 15:00.
…to tytuł wykładu, który w najbliższy czwartek (20.02) będzie można wysłuchać w Muzeum Marcepanów przy ul. Grodzkiej 1.
 
Mateusz Górny, uczeń Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 (Pioma), ponownie został najlepszym juniorem w Polsce w biegu na 60 metrów.
Mateusz Górny, uczeń piotrkowskiego ZSP nr 2 i bardzo utalentowany sprinter, pobił rekord życiowy w biegu na 60 metrów i został najszybszym polskim osiemnastolatkiem w historii.