Dzisiaj: Środa 30 września 2020

Piłkarki ręczne Piotrcovii z kompletem trzech zwycięstw okazały się najlepsze w VI Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego, który w weekend odbył się w Hali Relax.
 
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim i Piotrkowski Klub Kolekcjonerów zapraszają na IX giełdę staroci przy zamku królewskim. Pierwsze spotkanie zaplanowane zostało na 16 sierpnia 2020 r. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem (dotyczy to zarówno wystawców, jak i zwiedzających). Obowiązkowe maseczki!
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po naszym mieście. Podczas najbliższej wycieczki uczestnicy przyjrzą się świątyniom związanym z kultem maryjnym.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po naszym mieście. Podczas najbliższej wycieczki uczestnicy przyjrzą się historii piotrkowskich ewangelików.
Śladami piotrkowian biorących udział w powstaniach powiedzie kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę.
Szlakiem piotrkowskich browarów powiedzie kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę (25.07).
…pod takim hasłem odbędzie się kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę (18.07).
Szlakiem miejsc związanych z historia piotrkowskiego handlu powiedzie kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę.
Wiktoria Jaroniek, zawodniczka Atletycznego Klubu Sportowego, brała udział w obozie treningowym reprezentacji Polski kadetek, który w dniach 12 – 24 czerwca odbył się w Poznaniu. To kolejne zgrupowanie kadry, w którym uczestniczyła zapaśniczka piotrkowskiego klubu.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejną wycieczkę po naszym mieście. Tym razem poświęcona ona będzie mniej znanym mniejszościom narodowym.