W najbliższą sobotę (29.08) Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer z przewodnikiem szlakiem dziejów i ciekawostek Piotrkowa Trybunalskiego.
21-08-2020

KOZICA CUP 2020

Wielkimi krokami zbliża się 17 Ogólnopolski Festiwal Krasnali i Krasnalek do lat 10 – KOZICA CUP 2020. Największa w Polsce impreza dla najmłodszych adeptów tenisa odbędzie się w dniach 27-30 sierpnia.
 
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po naszym mieście. W sobotę (22.08) uczestnicy pieszej wycieczki poznają historię piotrkowskich wyznawców prawosławia.
Piotrkowskie drużyny zdominowały finałowy turniej Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej, który w ubiegły weekend odbył się w Darłowie. Kobiety obroniły zeszłoroczny tytuł mistrzowski, a panowie zajęli drugie miejsce i zakończyli rywalizację ze srebrnym medalem.
Piłkarki ręczne Piotrcovii z kompletem trzech zwycięstw okazały się najlepsze w VI Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego, który w weekend odbył się w Hali Relax.
 
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim i Piotrkowski Klub Kolekcjonerów zapraszają na IX giełdę staroci przy zamku królewskim. Pierwsze spotkanie zaplanowane zostało na 16 sierpnia 2020 r. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem (dotyczy to zarówno wystawców, jak i zwiedzających). Obowiązkowe maseczki!
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po naszym mieście. Podczas najbliższej wycieczki uczestnicy przyjrzą się świątyniom związanym z kultem maryjnym.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po naszym mieście. Podczas najbliższej wycieczki uczestnicy przyjrzą się historii piotrkowskich ewangelików.
Śladami piotrkowian biorących udział w powstaniach powiedzie kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę.
Szlakiem piotrkowskich browarów powiedzie kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę (25.07).