Od 16 marca 2020 r. do odwołania Biuro Strefy Płatnego Parkowania w Piotrkowie Trybunalskim, mieszczące się przy ul. Słowackiego 20 (I piętro) będzie czynne dla interesantów w godzinach od 8.00 do 16.00.
Jak wynika z informacji pozyskanych od przedsiębiorców wykonujących prywatny transport zbiorowy osób na terenie miasta (busy) od dnia 16 marca 2020 r. zawieszone zostały wszystkie kursy
KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO Z DNIA 15 MARCA 2020 R. WS. WPROWADZENIA SZCZEGÓLNYCH ZASAD PRZYJMOWANIA KLIENTÓW URZĘDU MIASTA I MIEJSKICH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH.
Na czas zagrożenia epidemicznego targowiska miejskie zmieniają zasady funkcjonowania.
W czasie rozwoju epidemii koronawirusa starajmy się do maksimum ograniczyć wyjścia z domu. Jeśli mamy do załatwienia sprawy urzędowe zróbmy to za pomocą internetu – korzystając z platformy ePUAP.
Urząd Miasta wprowadza środki profilaktyczne w związku z rozwojem zarażeń koronawirusem (COVID-19). Zachęcamy, aby do niezbędnego minimum ograniczyć wizyty w magistracie.
Zapraszamy do zapoznania się z plakatami informacyjnymi przygotowanymi przez Ministerstwo Zdrowia na temat ochrony przed zarażeniem koronawirusem.