Wieloletnia gehenna mieszkańców osiedla „Piastowskie” związana z miejskim targowiskiem funkcjonującym w okolicach ul. Targowej dobiega końca. Urząd Miasta planuje reorganizację handlu w tym rejonie.
„Elektromobilność przyszłością motoryzacji” - to tytuł eventu, na który w najbliższy piątek (18.09) zaprasza Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.
Zupa jarzynowa oraz gulasz z kaszą jęczmienną to pierwsze dania, jakie zaserwowano w wyremontowanej stołówce Szkoły Podstawowej nr 2. Od wtorku (15.09) doposażona kuchnia wydaje już posiłki dla dzieci.
Rywalizacja o miano Rowerowej Stolicy Polski jest już na półmetku. Zapraszamy wszystkich do pobierania aplikacji i kręcenia kilometrów dla naszego miasta. Dla najaktywniejszych rowerzystów przygotowaliśmy nagrody.
Chcesz, aby w centrum Piotrkowa stanął nowy maszt z dumnie powiewającą biało-czerwoną flagą. Wejdź na stronę http://gov.pl/bialoczerwona i zagłosuj na nasze miasto. 
Niebawem za miejskie działki pod budowę domu zapłacimy połowę ceny rynkowej. Startuje program zachęcający do osiedlania się w Piotrkowie Trybunalskim.
34 propozycje wpłynęły do Urzędu Miasta w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021. Teraz czas na weryfikację wniosków i tworzenie listy projektów, które trafią pod głosowanie mieszkańców.
To był weekend kulturalnych wydarzeń w piotrkowskiej mediatece. W piątek dla licznie zgromadzonej publiczności zagrała Warszawska Orkiestra Sentymentalna, a dzień później odbyła się projekcja filmu „1920 Bitwa Warszawska”.
Od poniedziałku (14.09) korekcie ulega trasa kursowania autobusów linii nr 4. Ma to związek z pracami remontowymi na ul. Rakowskiej.
Dziś (11.09) setne urodziny obchodził pan Wacław Jarocki. Z tej okazji życzenia dostojnemu Jubilatowi złożył prezydent Krzysztof Chojniak.