Dzisiaj: Wtorek 29 września 2020

Od 7 września w Mediatece 800-lecia będzie można oglądać wystawę Grzegorza Woźnickiego „Moje powroty II”.
Miejski Ośrodek Kultury wznawia warsztaty artystyczne dla seniorów z Piotrkowa Trybunalskiego. Zajęcia będą odbywać się w ramach Klubu Seniora w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13).
Mediateka 800-lecia zaprasza na kolejne spotkanie z polską pisarką. Tym razem w Piotrkowie Trybunalskim gościć będzie Edyta Świętek - autorka powieści społeczno-obyczajowych.
W ramach projektu „Czytamy i rozwijamy” w auli Mediateki 800-lecia odbyło się spotkanie autorskie z pisarką z Joanną Jax.
 
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza do udziału w plenerowych warsztatach malarskich „Ze sztalugą na Starówce”. Zajęcia zaplanowano w dniach 8-11 września.
W najbliższy piątek (28.08) zapraszamy do Mediateki 800-lecia na spotkanie autorskie z pisarką Joanną Jax. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00.
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy on-line „Upaniszady”. Wystawa dostępna będzie na stronie www.upaniszady.odaart.pl w czwartek (27.08) o godz. 19:00.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższą sobotę (29.08) na koncert piosenki francuskiej „Aux Champs Elysees”. Uczestniczki warsztatów piosenki aktorskiej zaprezentują utwory z repertuaru Edith Piaf, Mireille Mathieu, czy Jacques a Brela.
 
...pod taką nazwą kryje się piknik rodzinny, jaki odbędzie się w najbliższą niedzielę. Na przybyłych czekają atrakcje.
„50 lat polskiej piosenki” - pod takim hasłem odbędzie się kolejny wielki test wiedzy o polskiej piosence, artystach i wydarzeniach muzycznych z lat 1950-2020. Organizatorem konkursu jest Miejski Ośrodek Kultury.