Aktualności

Ola Bubis cover2
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza w czwartek (11.06) na wystawę malarstwa Aleksandry Bubis "Echa". Początek wernisażu o godz. 19:00 w galerii przy ul. Sieradzkiej 8. Wystawa będzie czynna do 4 lipca.
 
muzeum w piotrkowie trybunalskim zaprasza na wystawę
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę „25 pułk piechoty w Piotrkowie. W 100. rocznicę przybycia do miasta”.
szachy_2
Szkoła Podstawowa nr 10 wzięła udział w projekcie „Łódzkie gra w szachy. Dzięki udziałowi w programie placówka będzie mogła uczyć i zachęcać do gry w szachy swoich uczniów.
3
W 175 rocznicę przejazdu przez nasze miasto pierwszych pociągów kolei warszawsko-wiedeńskiej Muzeum w Piotrkowie zaprasza na wyjątkową wystawę filatelistyczną poświęconą kolejnictwu.
08-06-2021

Czerwiec w ODA

komorowski-cover1-1620723445
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza w swoje podwoje. W najbliższym miesiącu w dwóch galeriach czeka nas mnóstwo ciekawych spotkań i wydarzeń.
IMG_0492-001
2 czerwca na dziedzińcu Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie rękodzieła artystycznego pt. „Kraina czarów”.
Resized_20210601_102459
Przedszkole Samorządowe nr 7 wzięło udział w projekcie „Łódzkie gra w szachy”. Dzięki udziałowi w programie przedszkole będzie mogło uczyć i zachęcać do gry w szachy swoich małych podopiecznych.  
1
Festiwal „Piękny Dzień Mamy” na stałe wpisał się już w kalendarz imprezy organizowanych w naszym mieście. 1 czerwca podsumowano tegoroczna edycję, która – ze względu na trwającą pandemię - wyglądała nieco inaczej niż zawsze.
0001
Od czerwca w Mediatece 800-lecia oglądać będzie można dwie nowe wystawy. Pierwsza przedstawia historię aparatów fotograficznych, a na drugą składają się prace plastyczne wychowanków Klubu Kultury „Jaskółczyn”.
19
Do końca maja na wystawie w Muzeum można oglądać księgę z wpisami piotrkowskich mieszczan na wierność postanowieniom Konstytucji 3 Maja.