OGŁOSZENIE O I USTNYM PRZETARGU OGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, POŁOŻONEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM PRZY UL. MATEJKI
 
OGŁOSZENIE O I USTNYM PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANYCH NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, POŁOŻONYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM PRZY UL. PROSTEJ 188/200
i UL. SPACEROWEJ 141/143
.

 
OGŁOSZENIE O I PUBLICZNYM USTNYM PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, POŁOŻONYCH PRZY UL. PRZEMYSŁOWEJ.
OGŁOSZENIE O I USTNYM PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, POŁOŻONEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM PRZY UL. REGATOWEJ.
OGŁOSZENIE O III USTNYM PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ  WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, POŁOŻONEJ W PIOTRKOWIE TRYB. PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 21.
OGŁOSZENIE O II USTNYM  PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANYCH NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ MIASTA PIOTRKOW TRYBUNALSKIEGO, POŁOŻONYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM PRZY UL. METALOWCÓW - KOMPLEKS NR II i KOMPLEKS NR III.
Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kwiatowej 20
OGŁOSZENIE O I USTNYM PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, POŁOŻONEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM PRZY ul. JEZIORNEJ 60.
 
OGŁOSZENIE O IV USTNYM PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANYCH NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, POŁOŻONYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM PRZY ul.  DALEKIEJ –
ul. WIERZEJE i ul. DALEKIEJ
OGŁOSZENIE O  I USTNYM  PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI  STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, POŁOŻONYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM PRZY ul. MICHAŁOWSKIEJ 16A,  ul. MICHAŁOWSKIEJ 16 B i ul. MICHAŁOWSKIEJ 16C.