Dzisiaj: Środa 30 września 2020

W związku z trwającymi pracami aktualizacji bazy danych, zwracamy się z prośbą do wszystkich działających na terenie Piotrkowa Trybunalskiego  stowarzyszeń i fundacji o wypełnienie załączonej poniżej karty informacyjnej i przesłanie jej na adres:
Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców i osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na konsultacje z przedstawicielami Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, którę odbędą się 30 października (środa) w godz. 12.00-14.00, w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym ŁARR w budynku Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej 28 pok. 217 (II piętro). 
„Partnerstwo publiczno-prywatne - analizy przygotowawcze projektu PPP" - to tytuł bezpłatnego szkolenia organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
29 października (wtorek) w Mediatece 800-lecia, odbędzie się bezpłatne szkolenie dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu podnoszenia kompetencji cyfrowych w biznesie.
Punkt informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa łódzkiego do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. Przedsiębiorco rozwiń swój biznes".
Spotkanie odbędzie się 17 października 2019 r. w godz. 12:00 – 14:00,  w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15.
18 października odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości inwestycyjne.
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza 9 października do Warszawy na PAIH Forum Biznesu - bezpłatne, całodniowe wydarzenie w formie warsztatów rynkowych oraz paneli sektorowych.
Strefa RozwoYou 2 to druga edycja projektu skierowanego przedsiębiorców mających siedzibę lub oddział na terenie województwa łódzkiego.
Uzyskaj do 80% dofinansowania na usługi rozwojowe — szkolenia, studia podyplomowe i doradztwo.
Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS we współpracy z Powiatem Piotrkowskim i Miastem Piotrków Trybunalski zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące Mikrograntów Łódzkie na Plus. Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Łódzkiego oraz z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. 
 
Przy Szkole Podstawowej nr 16 powstała nowa bieżnia lekkoatletyczna. Zapraszamy do obejrzenia wideo opowiadającego o zakończonej inwestycji.