13 grudnia 1981 roku w Polsce wprowadzono stan wojenny. Dziś wspominaliśmy 38. rocznicę jednego z najtragiczniejszych wydarzeń w powojennych losach Rzeczypospolitej.
Jeden z najbardziej znanych i charakterystycznych polskich aktorów gościł w naszym mieście. Marian Dziędziel z piotrkowianami spotkał się w kinie Piksel.
Urząd Miasta po raz kolejny wspiera piotrkowską Komendę Miejską Policji. Dzisiaj (13.12) odbyło się oficjalne przekazanie nowego radiowozu zakupionego dzięki finansowemu wsparciu piotrkowskiego magistratu.
22 grudnia odbędzie się coroczne przedświąteczne spotkanie na Rynku Trybunalskim.
Już od rundy wiosennej fani piotrkowskiej Polonii będą mogli kibicować swoim ulubieńcom na zadaszonych trybunach. Na obiekcie przy ulicy Reagana zakończyły się prace modernizacyjne.
Prezydent Krzysztof Chojniak był gościem Beaty Hołubowicz-Stachaczyk w programie „O tym się mówi” wyemitowanym na antenie radio „Strefa FM” w czwartek, 12 grudnia.
Ministerstwo Klimatu odpowiada za gwałtowny wzrost cen za wywóz odpadów. Winna jest – wprowadzana przez ministerstwo – ciągła podwyżka opłaty środowiskowej.
Na terenie stadionu miejskiego „Concordia” powstanie kolejny kompleks boisk. Tym razem w ich skład wejdzie boisko do piłki nożnej ze sztuczną trawą oraz boisko wielofunkcyjne o poliuretanowej nawierzchni.
„Mocna kawa wcale nie jest taka zła” – to tytuł kolejnego filmu w kinie Piksel. Po projekcie zaplanowano spotkanie z aktorem Marianem Dziędzielem. Zapraszamy już jutro (12.12).
Od 2 grudnia w naszym mieście działa Piotrkowskie Centrum Profilaktyczno-Terapeutyczne „Pomarańczowa Linia”. Dzisiaj (11.12) odbyło się oficjalne otwarcie punku przy ul. Konarskiego 2.